Komunikaty

Obowiązek informacyjny RODO

Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczęciem obowiązywania, w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych” lub „ RODO”), przekazaliśmy Państwu w dniu 24 maja wszelkie niezbędne informacje oraz gwarancje związane z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych.
Jednocześnie wyrażamy nadzieję, iż załączone informacje odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące zgodności z prawem działań realizowanych przez Kancelarię Usług Księgowych, w tym w szczególności w zakresie przetwarzania danych osobowych Państwa i waszych pracowników w ramach dotychczasowej i przyszłej współpracy.
Jednocześnie, zmuszeni jesteśmy uaktualnić udzielone nam przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, w celu wykonania łączącej nas Umowy o Prowadzenie ksiąg rachunkowych i/lub Umowy o świadczenie usług TimeOffice.
W tym celu prosimy o wypełnienie i podpisanie załączonego do przesłanych wiadomości oświadczenia. Informujemy, że brak aktualizacji spowoduje rozwiązanie wiążących nas umów w związku z brakiem faktycznej możliwości przyjęcia i przetwarzania przez Kancelarię Państwa danych.

Data utworzenia: 2018-06-24 19:28:25

Informacja dotycząca CEIDG

Drodzy Klienci,

Uprzejmie przypominamy, że dnia 19 maja 2018 r. mija obowiązek zgłoszenia numeru PESEL do CEIDG, który wprowadziła nowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

Według resortu – „dotyczy to firm zarejestrowanych przed 2011 rokiem, bo wtedy powstała Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej, która już takie dane zbierała właśnie od 2011.
Wykreślenie obejmie jedynie te wpisy, które nie mogą być zweryfikowane na podstawie dostępnych baz danych (GUS, Ministerstwo Finansów) i od lat pozostają "uśpione". Aktywnie działający przedsiębiorcy nie muszą się obawiać, że omyłkowo zostaną wyrzuceni z ewidencji”

Data utworzenia: 2018-05-18 09:45:57

Jubileusz Kancelarii

Szanowni Państwo,
Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, że w dniu dzisiejszym świętujemy 20-lecie naszej obecności na rynku. Jest to dla nas powód do dumy i mobilizacja do dalszego działania. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Kontrahentom za owocną współpracę i cieszymy się, że kolejny rok będziemy mogli służyć Wam pomocą, dawać wsparcie, oferować dobrej jakości usługi oraz dzielić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

 

Data utworzenia: 2018-03-27 00:27:06

Uruchomienie nowej formy płatności

Szanowni Państwo,

Od dzisiaj możliwe jest dla wszystkich naszych Klientów regulowanie płatności, wynikających z wystawionych przez nas faktur za pośrednictwem "systemu szybkich płatności" PayPal - odnośnik znajduje się na naszej witrynie internetowej, w prawym górnym rogu.

Płatności są księgowane w czasie rzeczywistym, nawet w godzinach wieczornych i w weekendy.

Aby skorzystać z płatności online zapraszamy na stronę https://paypal.me/kancelaria

Data utworzenia: 2017-04-19 20:30:08
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com