• Demo Image

Biuro rachunkowe Kancelaria Usług Księgowych sp. z o. o. poszukuje kandydatki i kandydatów na stanowisko: Samodzielny księgowy.

Przewidywany zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zapisów w Księgach Handlowych i ewidencjach podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Opracowanie i przygotowywanie raportów finansowych i podatkowych do US, GUS, NBP
  • Sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Kontrola i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami, oraz z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej ksiegowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bezpośredni kontakt z Klientami
  • Kontakt i współpraca z organami administracji publicznej

Wymagania konieczne:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych
  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość przepisów - w szczególności ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Dokładność oraz dotrzymywanie ustalonych terminów
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość pakietu InsERT GT (Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant)
  • Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość systemu JIRA
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
  • Zdolności analityczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Pracę z doświadczonym i kulturalnym zespołem
  • Wygodne i komfortowe biuro
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliowści rozwoju i awansu

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com